VALERIE ŽÍDKOVÁ

Na realitním trhu se pohybuji již pár let a svět realit mě velmi baví, je totiž rozmanitý, inspirativní a utváří naše životní příběhy. Stále je se v něm čemu učit, ať už v oblasti práva, finančnictví nebo designu interiérů a exteriérů nemovitostí. A protože je náš současný svět dynamický, moderní technologie, jakými je 3D scan, virtuální realita a focení dronem, nám pomáhají s kvalitní a detailní prezentací vašich nemovitostí, která v důsledku vede ke spokojenosti obou stran obchodu, a to je to, co chci pro své klienty. Ráda Vám pomohu s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti a zařídím pro Vás vše potřebné. :-)

Působím zejména v Rosicích u Brna a jeho okolí: Tetčice, Zastávka, Příbram na Moravě, Babice u Rosic, Zbýšov, Oslavany, Neslovice, Kratochvilka a v dalších obcích. Dále také pak v oblasti Brno-Žebětín, Brno-Bohunice, Brno-Starý Lískovec a navíc mám dobrý přehled i o celé jižní Moravě a jejich krásách.

Prodej a pronájem domů, bytů a pozemků.

Etický kodex realitní kanceláře má za úkol stanovit zásady a pravidla pro chování realitních makléřů a agentů a chránit zájmy klientů a veřejnosti. Proto jako makléřka realitní kanceláře OPENREALITY se řídím níže uvedeným kodexem:

  • Pracovat v souladu s nejvyššími standardy etiky, poctivosti a integritou.
  • Dodržovat zákony a předpisy týkající se realitního trhu a vyhýbat se jakémukoliv jednání, které by mohlo být považováno za neetické nebo nezákonné.
  • Vždy jednat v zájmu klienta a nikdy nepřehlížet nebo poškozovat jejich zájmy kvůli vlastnímu prospěchu.
  • Poskytovat klientům přesné a úplné informace o nemovitostech, včetně jejich stavu, historie a cen.
  • Vytvořit jasnou a transparentní smlouvu o spolupráci s klientem, ve které jsou stanoveny všechny podmínky, včetně poplatků a provizí.
  • Nepřijímat žádné formy úplatků nebo darů, které by mohly ovlivnit nezávislost a objektivitu v jejich rozhodování a činnosti.
  • Respektovat soukromí a důvěrnost klientů a neposkytovat žádné informace o klientech nebo jejich nemovitostech bez jejich souhlasu.
  • Poskytovat služby s odpovídající úrovní odbornosti a vzdělání, a nezneužívat své postavení pro vlastní prospěch.
  • V případě sporu mezi klientem a realitní kanceláří se snažit vyřešit spor v souladu s nejlepšími zájmy klienta a veřejnosti.
  • Přijmout odpovědnost za své jednání a přijmout nápravná opatření v případě, že poruší některou z uvedených zásad nebo se dopustí neetického chování.

Proč právě já?

Profesionální fotodokumentace

- 3D scan nemovitosti, - záběry natočené dronem, - videoprohlídky, - možnost zpracování půdorysu a vizualizace nemovitosti (na vyžádání),

Spolupráce se špičkovými advokáty

U mě máte zdarma:

konzultace ceny a strategie prodeje, inzerce na dominantních realitních serverech, fotodokumentace, 3D scan, videoprohlídka, příprava smlouvy právníkem, advokátní úschova, kolky na katastru + vklad, prohlídky, a další.

TOP